Новини

Уже півроку успішно функціонує Асоціація фахівців з нейроімунології, імунотерапії та нейрореабілітації (ГО АНІН).
23.12.2019
Я є науковим секретарем і модератором Асоціації. У липні 2019 відбулося перше засідання, присвячене вісі мікробіота — кишківник — мозок та імунологічним аспектам тригемінальної невралгії. У вересні ми провели друге засідання щодо клініки та діагностики герпесвірусних нейроінфекцій. У жовтні обговорили діагностику та лікування нейроборреліозу і токсоплазмозу. У листопаді засідання було присвячене імунологічним аспектам патогенезу афективних розладів і діагностиці автоімунних лімбічних енцефалітів. Останнє у 2019 році засідання, що відбулося 5 грудня, включало розбір автоімунних демієлінізуючих хвороб ЦНС, зокрема розсіяного склерозу, розсіяного енцефаломієліту, лейкоенцефаліту Шильдера та ін.

Таким чином, рік, що минає, видався доволі насиченим на події.

Наступне засідання заплановано на 30 січня 2020 року. Воно буде присвячено діагностиці та лікуванню автоімунних уражень периферичної нервової системи.

Колеги, приєднуйтеся до роботи Асоціації, це безкоштовно (шукайте ГО АНІН у Фейсбуці або відслідковуйте інформацію через мої Фейсбук-сторінки: особисту та публічну). Ця наукова платформа надасть важливу інформацію для післядипломної освіти і сприятиме вашому прогресуванню як фахівця в царині нейроімунології.

Давайте спілкуватися разом.
Перше засідання новоствореної громадської організації «Асоціація нейромунології, імунотерапії та нейрореабілітації»
11.06.2019
Шановні колеги!

Даною публікацією відкриваю сторінку новин, в якій буду регулярно інформувати про нові відкриття в царині нейроімунології та важливі події в науці.

З радістю повідомляю, що 11 липня цього року о 16.00 в приміщенні клініки Vivere в місті Києві (вул. Ломоносова, 71б) відбудеться перше засідання новоствореної громадської організації «Асоціація нейроімунології, імунотерапії та нейрореабілітації».

Як секретар організації запрошую до участі неврологів, інфекціоністів, імунологів, терапевтів, педіатрів та інших медичних спеціалістів, що цікавляться проблемами нейроімунології та імунотерапії.

Наукові засідання будуть надалі відбуватися регулярно і висвітлювати новітні досягнення у діагностиці і лікуванні імунозалежних хвороб нервової системи людини.

Довідки за телефоном +380 68 694 1817.

З повагою, Дмитро Мальцев.
Made on
Tilda